دوره حسابداری بازار کار فشرده با مدرک معتبر​​​​​​​

امکان شرکت در کلاس ها به صورت حضوری و آنلاین
امکان پرداخت شهریه اقساطی
امکان ارتباط با استاد در همه زمان ها
آزمون آنلاین رایگان برای هر بخش حسابداری و دریافت کارنامه (به زودی)
دریافت جزوه رایگان (به زودی)
دریافت فیلم کلاس پس از کلاس (به زودی)
معرفی به کار در صورت رضایت فراگیر
دسترسی رایگان به تعداد زیادی منابع آموزشی حسابداری به صورت فیلم و نمونه سوال ​​​​​​​(به زودی)

مجتمع فنی و حرفه ای اوج پارسیان برگزار کننده بهترین دوره های حسابداری ویژه بازار کار از مقدماتی تا پیشرفته  همراه با دریافت مدرک معتبر فنی و حرفه ای قابل ترجمه می باشد. یادگیری ۰ تا ۱۰۰ دوره حسابداری ویژه بازار کار به صورت اصولی در این دوره تضمین شده است. ضمن این که دوره حسابداری موسسه آموزشی اوج پارسیان دارای مزایای زیر نیز می باشد.​​​​​​​

ما در آموزشگاه اوج پارسیان به صورت گام به گام از مقدماتی تا پیشرفته همراه شما هستیم و مباحث حسابداری بازار کار را  کامل و فشرده همراه با حل صد ها نمونه سوال و آزمون های آنلاین مختلف تدریس خواهیم کرد. رضایت دانشجویان ما ضامن حرف ماست و دوره حسابداری آموزشگاه اوج پارسیان فرصت یادگیری به صورت فشرده و اصولی حسابداری در کنار ملحق شدن به خانواده اوج پارسیان و بهره مندی از مزایای آن می باشد.​​​​​​​

اگر به دنبال دوره حسابداری هستید، حتما دوره حسابداری بازار کار فشرده با مدرک بین المللی آموزشگاه اوج پارسیان را انتخاب کنید. جواب سوال کلاس حسابداری کجا برم همینجاست.

ما برگزار کننده بهترین کلاس حسابداری تهران هستیم. آموزش حسابداری بازار کار در کنار دریافت مدرک معتبر فنی و حرفه ای.

با شرکت در دوره حسابداری فنی حرفه ای ویژه بازار کار آموزشگاه حسابداری آریا تهران، علاوه بر یادگیری حسابداری مقدماتی، حسابداری حقوق و دستمزد، اکسل مقدماتی پیشرفته، اکسل حسابداری، نرم افزار هلو(به زودی)/اخوان، لیست بیمه و اظهارنامه مالیاتی، ۲ مدرک فنی و حرفه ای دریافت نمایید. مدرک حسابداری رایانه کار مالی و مدرک حسابداری حقوق و دستمزد.
​​​​​​​
کارآموزان دوره جامع حسابداری ویژه اشتغال به کار، طی یک دوره فشرده در مدت کمتر از  ۲ ماه می توانند با تمام مباحث حسابداری آشنا شده و با دریافت جزوات و فیلم های کمک آموزشی، مدرک معتبر حسابداری را از سازمان فنی و حرفه ای اخذ نمایند. مدرکی معتبر، قابل ترجمه و بین المللی. در کنار همه اینها آموزشگاه حسابداری اوج پارسیان امکان پرداخت اقساطی شهریه را نیز برای کارآموزان خود فراهم آورده است.

به یاد داشته باشید، مدیران شرکت های معتبر برای استخدام افراد مور نیاز خود، فقط به تخصص و مدرک معتبر آنها توجه خواهند کرد. این دو مهم را ما به شما هدیه خواهیم کرد.

دوره حسابداری بازار کار ویژه استخدام​​​​​​​

دوره حسابداری بازار کار مقدماتی اوج پارسیان را می توان پکیجی شامل دوره های حسابداری ویژه بازار کار نام نهاد. چرا که این دوره، یک پکیج در قالب یک کارگاه تئوری/عملی و شامل دوره های ضروری و مور نیاز بازار کار خرد و کلان است.

دانشجو در دوره آموزش حسابداری ویژه کار، ضمن آشنایی با تمام مفاهیم اصول حسابداری و حسابداری حقوق و دستمزد، کار با نرم افزار هلو(بزودی) / اخوان را نیز بطور کامل فرا خواهد گرفت. در کنار این سه درس مهم شما نرم افزار اکسل، اکسل حسابداری، لیست بیمه و اظهارنامه مالیاتی را نیز آموزش خواهید دید. بعد از از گذراندن تمام کلاس های حسابداری موجود در این پکیج، علاوه بر مدرک فنی حرفه ای حسابداری، کارآموزان می توانند مدرک داخلی موسسه آموزشی اوج پارسیان را نیز دریافت کنند.

اگر به دنبال دوره فشرده حسابداری ویژه بازار کار با مدرک معتبر هستید با ما تماس بگیرید.
​​​​​​​
این دوره علاوه بر افرادی که در شرکت ها و سازمان های دولتی و کارخانجات بزرگ به عنوان حسابدار، حسابرس یا کمک حسابدار می خواهند مشغول به کار بشوند به عموم افراد که قصد یادگیری کامل حسابداری را دارند نیز توصیه می شود.

مدت زمان دوره حسابداری​​​​​​​

یکی از سوالاتی که کاراموزان از ما میپرسند این است که دوره حسابداری چند ماه است؟ مدت زمان دوره حسابداری بازار کار، به مدت ۲ الی ۲/۵ ماه بوده و هر هفته متناسب با شرایط کارآموزان و اغلب در تایم عصر آموزشگاه اوج پارسیان برگزار می گردد.  فراموش نکنید که تمایز ما نسبت به سایر رقبا علاوه بر آموزش تخصصی و ویژه بازار کار، امکان اعطای مدرک فنی و حرفه ای حسابداری و مدرک معتبر داخلی است.

دوره های مجزا در تمام روزهای هفته و برای کارمندان روز های پنجشنبه و جمعه در آموزشگاه اوج پارسیان برگزار می شود.

پیشنهاد ویژه: اگر مایل به شرکت در آزمون فنی حرفه ای هستید، حتما دریافت پکیج نمونه سوالات ICDL عملی و کتبی برای آزمون دوره ICDL فنی حرفه ای به شما کمک می کند. مجموعه ای شامل بیش از ۸۰۰ سوال تستی و عملی با جواب
مشاوره رایگان
کلاس حسابداری ویژه بازار کار

آموزشگاه حسابداری اوج پارسیان دو نوع کلاس آموزشی بصورت حضوری و آنلاین دارد. هر یک از این کلاس ها می تواند به صورت عمومی و یا خصوصی  برگزار شود. در هر دو کلاس سرفصل های دوره آموزش حسابداری یکی بوده و از نظر محتوایی تفاوتی وجود ندارد، اما مسلما در کلاس خصوصی آموزش حسابداری جامع، زمان بیشتری برای رفع مشکل وجود خواهد داشت و کلاس خیلی سریعتر و بهتر جلو خواهد رفت.

قابل ذکر است تعداد افراد در کلاسهای حسابداری خصوصی ۱ تا ۲ نفر می باشد و در کلاس های حسابداری عمومی حداقل۷ نفر، همچنین در هر دو کلاس به صورت عملی نرم افزار هلو(بزودی) / اخوان و اکسل آموزش داده می شود.

با توجه به مدت زمان بالا برای آموزش کامل و جامع حسابداری، امکان انجام تمرین های مختلف در نرم افزار هلو(بزودی) / اخوان و اکسل وجود دارد.

در کلاس حسابداری بازار کار چندین دوره به صورت یکجا به شما آموزش داده می شود:

حسابداری مقدماتی (اصول حسابداری) (مشاهده دوره آموزش حسابداری مقدماتی به تنهایی)
حسابداری حقوق و دستمزد (مشاهده دوره حقوق و دستمزد به تنهایی)
نرم افزار هلو(بزودی) / اخوان (مشاهده کلاس آموزش نرم افزار هلو به تنهایی)
آموزش اکسل مقدماتی و پیشرفته + اکسل حسابداری (مشاهده دوره اکسل و دوره اکسل پیشرفته به تنهایی )

هدیه دوره حسابداری ویژه اشتغال به کار :

لیست بیمه 
اظهار نامه مالیاتی 

دانشجویان پس از اتمام آموزش دوره حسابداری جامع، بلااستثنا قادر خواهند بود مشغول به کار شوند.

کلاس حسابداری آنلاین

آموزشگاه حسابداری اوج پارسیان دوره حسابداری آنلاین را تحت بهترین شرایط اینترنتی توسط بهترین اساتید برگزار می کند. کلاس های حسابداری آنلاین ما کاربردی و عملی بوده و علاوه بر اینکه متناسب با نیاز بازار کار طراحی شده، دارای مدرک معتبر نیز می باشد.
​​​​​​​
سرفصل کلاس های حسابداری آنلاین نیز دقیقا مشابه کلاس های حضوری است. این دوره های حسابداری ویژه بازار کار آنلاین مناسب اقشار مختلف مردم در سطوح دانش مختلف بوده و شما میتوانید بدون هیچ نگرانی در این کلاس ها شرکت کنید.

کلاس حسابداری اوج پارسیان

برای شرکت در دوره های آموزش حسابداری اوج پارسیان می توانید از خدمات آموزشگاه حسابداری اوج پارسیان واقع در امیدیه، تحت نظر بهترین اساتید حسابداری استفاده کنید.

تمامی عزیزانی که ساکن امیدیه هستند می توانند برای شرکت در کلاس های آموزش حسابداری به محل آموزشگاه مراجعه نمایند. همچنین شما میتوانید برای دریافت مشاوره رایگان جهت شرکت در دوره های آموزشی حسابداری با همکاران ما تماس بگیرید و در مناسب ترین دوره شرکت نمایید.

مشاوره رایگان
دریافت مدرک حسابداری فنی حرفه ای

از آنجا که آموزشگاه حسابداری اوج پارسیان زیر نظر سازمان فنی و حرفه ای مشغول به کار است، بعد از گذرندان کامل دوره حسابداری بازار کار، همه دانش پذیران می توانند دو نوع مدرک معتبر حسابداری قابل ارائه به شرکت ها و سازمان های مختلف دریافت کنند.

فراموش نکنید که یکی از بزرگترین مزایایی شرکت در دوره حسابداری فنی و حرفه ای دریافت مدرک حسابداری بین المللی است. مدرکی که قابل ترجمه بوده و برای مهاجرت شما تاثیر گذار است.

مدرک حسابداری فنی حرفه ای اوج پارسیان بعد از اتمام دوره حسابداری فنی حرفه ای به کارآموزان اعطا میشود و افراد میتوانند با استفاده از این مدرک سریع تر وارد بازار کار شده و کسب درآمد داشته باشند.

دوره حسابداری فنی حرفه ای اوج پارسیان مشمول گرفتن مدرک حسابداری بین المللی قابل ترجمه میباشد که میتوان از مزایا آن برای مهاجرت به کشور های خارجی نیز بهره برد.

آموزش حسابداری همراه با استخدام از دیگر ویژگی های آموزشگاه حسابداری اوج پارسیان است که شما میتوانید بعد از اتمام دوره این اطمینان را داشته باشید که هرآنچه برای استخدام شدن نیاز است بدانید به شما آموزش داده شده است.

مدرکی که در دوره حسابداری ویژه بازار کار اوج پارسیان به کارآموزان اعطا میشود عبارت است از:

– مدرک فنی حرفه ای حسابداری (رایانه کار مالی) (با نرم افزار هلو(بزودی) / اخوان)
– مدرک معتبر داخلی حسابداری بازار کار 


مدرک حسابداری فنی حرفه ای یک مدرک بین المللی بوده که شما میتوانید از مزایا این مدرک هم برای اشتغال در داخل کشور و هم برای مهاجرت به کشور های خارجی استفاده کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر، وارد صفحه مدرک فنی حرفه ای شوید.
​​​​​​​
برای ثبت نام دوره حسابداری فنی حرفه ای با همکاران ما تماس بگیرید و اطلاعات لازم را کسب نمایید.

کلاس حسابداری آنلاین

آموزشگاه حسابداری اوج پارسیان دوره حسابداری آنلاین را تحت بهترین شرایط اینترنتی توسط بهترین اساتید برگزار می کند. کلاس های حسابداری آنلاین ما کاربردی و عملی بوده و علاوه بر اینکه متناسب با نیاز بازار کار طراحی شده، دارای مدرک معتبر نیز می باشد.
​​​​​​​
سرفصل کلاس های حسابداری آنلاین نیز دقیقا مشابه کلاس های حضوری است. این دوره های حسابداری ویژه بازار کار آنلاین مناسب اقشار مختلف مردم در سطوح دانش مختلف بوده و شما میتوانید بدون هیچ نگرانی در این کلاس ها شرکت کنید.

کلاس حسابداری اوج پارسیان

برای شرکت در دوره های آموزش حسابداری اوج پارسیان می توانید از خدمات آموزشگاه حسابداری اوج پارسیان واقع در امیدیه، تحت نظر بهترین اساتید حسابداری استفاده کنید.

تمامی عزیزانی که ساکن امیدیه هستند می توانند برای شرکت در کلاس های آموزش حسابداری به محل آموزشگاه مراجعه نمایند. همچنین شما میتوانید برای دریافت مشاوره رایگان جهت شرکت در دوره های آموزشی حسابداری با همکاران ما تماس بگیرید و در مناسب ترین دوره شرکت نمایید.

قیمت دوره آموزش حسابداری
همانطور که پیش تر گفته شد موسسه آموزشی اوج پارسیان، دو نوع دوره حسابداری ویژه بازار کار، در قالب دو نوع کلاس خصوصی و عمومی برگزار می کند. هزینه دوره حسابداری فنی حرفه ای در اوج پارسیان مناسب تر از سایر آموزشگاه هاست و شما میتوانید با مناسب ترین هزینه در کلاس حسابداری شرکت کرده و مدرک فنی حرفه ای حسابداری دریافت کنید. هزینه کلاس حسابداری مقدماتی و هزینه کلاس حسابداری پیشرفته متفاوت است که اطلاعات بیشتر در پایین ذکر شده است.

با توجه به آنچه گفته شد هزینه آموزش حسابداری ویژه بازار کار به شرح زیر می باشد:
قیمت کلاس خصوصی دوره آموزش حسابداری ویژه بازار کار
هزینه کلاس خصوصی حسابداری جامع (کار با نرم افزار هلو(بزودی) / اخوان) بصورت ساعتی محاسبه می گردد. ابتدا سطح فراگیر توسط استاد مجرب آموزش حسابداری ویژه بازار کار سنجیده می شود و باتوجه به آن آموزشگاه تعداد ساعت اصلی مورد نیاز برای دوره آموزش را مشخص می کند، که در صورت نیاز دانشجو نیز می تواند تعداد ساعت بیشتری برای رفع مشکل و … رزرو کند.

–هزینه کلاس خصوصی حسابداری جامع، ساعتی۳۰۰٫۰۰۰ تومان می باشد.

قیمت کلاس عمومی دوره حسابداری ویژه بازار کار
هزینه کلاس آموزش حسابداری جامع با توجه به سرفصل ها و قیمت اعلام شده توسط سازمان فنی حرفه ای مشخص می شود.

قیمت کلاس های عمومی حسابداری جامع به شرح ذیل می باشد:

– هزینه دوره ی عمومی حسابداری جامع: ۲٫۴۰۰٫۰۰۰ تومان 
سرفصل های دوره فشرده حسابداری ویژه بازار کار
همانطور که پیش تر گفته شد دوره حسابداری بازار کار موسسه آموزشی اوج پارسیان شامل یک پکیج آموزش حسابداری کاربردی است. به همین دلیل سرفصل دوره آموزشی حسابداری کاربردی ویژه بازار کار یا به عبارتی دوره فشرده حسابداری در این مجموعه شامل سرفصل های:

-- آموزش کامل اصول حسابداری
-- آموزش کامل حسابداری حقوق و دستمزد
-- آموزش کامل حسابداری نرم افزار هلو
-- آموزش کامل لیست بیمه
-- آموزش کامل اکسل مقدماتی و پیشرفته + اکسل حسابداری
-- معرفی اظهارنامه مالیاتی


برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص سرفصل دوره آموزشی حسابداری اصولی و دوره فشرده حسابداری با مدرک معتبر می توانید همین حالا با شماره تماس های آموزشگاه ارتباط برقرار نمایید.
سرفصل های دوره حسابداری مقدماتی
۱ . ایجاد دوره مالی و دسترسی کاربران در حسابداری مکانیزه
ایجاد دوره مالی و دسترسی کاربران در حسابداری مکانیزه، اولین مبحثی است که در دوره حسابداری بررسی می شود
۲ . بکارگیری کدینگ حسابداری مناسب با فعالیت شرکت
با توجه با هدف شما از استخدام در شرکت مورد نظر در بخش بعدی، بکارگیری کدینگ حسابداری مناسب با فعالیت شرکت بررسی می شود
۳ . طبقه بندی حساب های تفصیلی در نرم افزار
در گام بعدی به سراغ نرم افزار می رویم، طبقه بندی حساب های تفصیلی در نرم افزار
۴ . انجام عملیات مربوط به چک های دریافتنی و پرداختنی
نحوه انجام عملیات مربوط به چک دریافتی و پرداختی بررسی می شود
 ۵ . تهیه صورت مغایرت بانکی
شما در این بخش تهیه صورت مغایرت بانکی را آموزش می بینید
۶ . انجام عملیات گردش کالا در انبار
و بعد به سراغ انجام عملیات گردش کالا در انبار می روید
۷ . انبار گردانی
آموزش انبار گردانی، رکن مهمی در حسابداری محسوب می شود
۸ . انجام عملیات فروش محصولات و خدمات شرکت
انجام عملیات فروش محصولات و خدمات شرکت، گام مهمی برای ورود شما به بازار کار محسوب می شود
۹ . تهیه انواع گزارش های انبار فروش
جهت آشنایی بیشتر با بخش انبار، تهیه انواع گزارش های انبار فروش را می آموزید
۱۰ . انجام محاسبات حقوق ماهانه، عیدی، بازخرید مانده مرخصی، بازخرید سنوات
در این بخش یادگیری بخش اعظمی از فعالیت های یک حسابدار یعنی انجام محاسبات حقوق ماهانه، عیدی، بازخرید مانده مرخصی، بازخرید سنوات
۱۱ . ثبت نگهداری دارائی ثابت و محاسبات استهلاک و فروش دارایی
۱۲ . انجام عملیات پایان سال مالی
۱۳ . تهیه گزارش های مورد نیاز پایان سال مالی و تحریر دفاتر
و در نهایت گام آخر آموزش حسابداری ، یعنی تهیه گزارش های مورد نیاز پایان سال مالی و تحریر دفاتر
سرفصل های دوره حسابداری حقوق و دستمزد
به طور کلی سرفصل دوره حسابداری حقوق و دستمزد به شکل زیر است :
سرفصل های کلی
-- توانایی تشخیص اصول و مفاهیم حسابداری مرتبط با حقوق و دستمزد
-- توانایی تشخیص اجزای سیستم حسابداری حقوق و دستمزد شرکت های تولیدی و غیر تولیدی
-- توانایی تشخیص قوانین و مقررات حقوق و دستمزد بخش غیر دولتی
-- توانایی تنظیم لیست حقوق و دستمزد
-- توانایی به کارگیری رایانه در محاسبات و تهیه لیست حقوق و دستمزد
-- توانایی محاسبه حقوق و دستمزد در واحدهای تولیدی و صنعتی
سرفصل های آموزش نرم افزار هلو
به طور کلی سرفصل دوره حسابداری حقوق و دستمزد به شکل زیر است :
سرفصل های کلی
-- اطلاعات اول دوره
-- معرفی اشخاص در نرم افزار هلو
-- تنظیمات مربوط به طرف حساب
-- گروه بندی کالا و کدینگ
-- کالای اولیه انبار
-- واحد کالا
-- حذف کالا و طبقه بندی
-- معرفی حساب ها و چک ها در نرم افزار هلو
-- افتتاح حساب بانکی
-- تعریف صندوق و تنخواه گردان و بانک
-- موجودی دادن به صندوق و تنخواه و بانک
-- چک های داده شده و گرفته شده سال قبل
-- اصلاحات اول دوره
-- انتهای عملیات اول دوره در حسابداری هلو
-- وارد نمودن اطلاعات مالی از دوره مالی قبل به سیستم (صادر نمودن سند افتتاحیه)
-- صادر نمودن انواع فاکتورهای خرید ، فروش،پیش فاکتور و برگشت از خرید و غیره
-- آموزش کار با بازاریابان (فاکتورهای امانی)
-- ثبت رویدادهای مالی (مانند حواله طرف حساب ها ،دخل و خرج،درآمد و هزینه و …)
-- رسیدگی به چک های صادره و وارده موسسات
-- انواع گزارشات آماری و عمومی شامل ریز عملکرد بانک،تهیه لیست بدهکاران و بستانکاران ترازنامه و صورت سود و زیان
-- آموزش اصلاح سندها و فاکتورهای صادر شدهانبار گردانی و اتخاذ تصمیم مدیریت در مورد کالاهای کسری و انتقال به سال جدید
-- اعلام سررسید چک‌ها به‌صورت خودکار
-- امور مالی اتوماتیک
-- انبار گردانی
-- عملیات بستن حساب ها
-- کالای امانی
سرفصل آموزش اکسل مقدماتی و پیشرفته
آشنایی با محیط کار نرم افزار اکسل
ابتدا اولین موردی که برای یادگیری نرم افزاری اکسل شما نیاز دارید آشنایی کامل با محیط نرم افزار صفحه گسترده اکسل می باشد.
آشنایی با انواع داده ها و روشهای درج آنها و انتخاب سلول ها و ویرایش کردن سلول ها دومین مبحثی است که در دوره آموزش اکسل به شما ارائه می شود.
کار با سلول ها
کار کردن با سطر ها و ستونها و کارکردن با کاربرگ ها در اکسل یکی دیگر از مواردی است که در آموزش مقدماتی اکسل به شما ارائه می شود.
نوار ابزار و ابزار های اکسل
ایجاد
قالب بندی فونت سلول ترازبندی و محتوای سلول ها و قالب بندی اعداد و همچنین کپی قالب بندی با استفاده از format painter ، استفاده از سبک ها برای قالب بندی سلول ها
قالب بندی سلول ها
در این بخش تنظیمات و کارکردهای نرم افزار اکسل را در بخش پرینت و چاپ آن مشاهده می کنید.
پرینت و تنظیمات مربوط به آن
در این بخش شما اقدام به یادگیری انواع فرمول نویسی و توابع نرم افزار اکسل که شامل توابع منطقی، مثلثاتی، جستجوگر، شمارشی، گرد کننده، توابع تاریخی، مالی، زمانی و غیره هستند نمایید.
کار با فرمول ها و توابع
در دوره آموزش اکسل یادگیری انواع شرط های ساده و معمولی را در این بخش فرا خواهید گرفت.
استفاده مقدماتی از شرط ها
آشنایی با اصطلاحات قسمت های مختلف نمودار و آشنایی با انواع نمودار، جدول و کاربرد آنها و ایجاد نمودار کپی و انتقال و نمودار تغییر اندازه، نحوه حذف کردن نمودار و نحوه قالب بندی و ویرایش عناصر نمودار و تغییر زاویه و مشاهده نمودار سه بعدی.
کار با نمودارها و جدول ها
آموزش اعمال محدودیت برای ورودی ها و شیوه های مقدماتی آنالیز داده ها در اکسل
آنالیز داده ها در اکسل
در این بخش شما اقدام به یادگیری مدیریت انواع خطاها می کنید
مدیریت و تطبیق خطاها
-- HLookup
-- Sumifs
-- Sumif
-- Countifs
-- Countif
-- Value
-- if های تو در تو
-- فیلتر های Advance
-- ترکیب توابع if – and
-- انواع توابع متنی (Concatinate, Mid, Right, Left, Len)
-- عملکرد تابع های مالی (Match, PMT, Nper, Rate, PV)
-- آشنایی با تابع Proper
-- آشنایی با تابع Sumproduct
عملکرد توابع مختلف
-- قالب بندی اعداد مختلف، ساعت و اعداد منفی
-- فرمول نویسی مطلق
-- لینک کردن برگه ها
-- عمل فرمان Data Validation و کنترل اعداد
-- قفل کردن بخش هایی از سلول ها و محافظت از آنها
-- ایجاد سناریو و عملکرد Goal seek
-- ایجاد جدول محوری و عملکرد Pivot table
-- Freez کردن و تنظیمات کامل صفحه جهت چاپ
-- Fill با حالت های مختلف
-- ایجاد فرمت های سفارشی اعداد
-- ایجاد Sparklines
-- ایجاد یک Checklist و دکمه های رادیویی (Radiobutton)
-- ویژگی بازیابی اتوماتیک Auto Recover
-- تنظیمات نوار وضعیت (Status bar)
-- جستوجو های پیشرفته در اکسل
-- تهیه بک آپ از اکسل
انجام عملیات کاربردی و پیشرفته
-- آشنایی با کلید های میانبر (Ctrl+1,2,3,4,… و Theme ها)
-- کپی Sheet ها و مطالب دلخواه با کلید های میانبر
عملکرد کلید های میانبر
-- ایجاد لیست سفارشی (Custom List)
-- ایجاد فاکتور – لیست حقوقی
-- ایجاد لیست های باز شونده (Combo box)
-- ایجاد Timesheet کاری (ساعت کاری)
-- چاپ عنوان ها و تکرار بخش ها
-- حذف موارد تکراری
-- آشنایی با Page Break و شکستن صفحه
-- بررسی خطاهای مختلف
-- جلوگیری از حذف شدن Sheet
ایجاد و تنظیمات انواع لیست
-- ایجاد نمودار ها، تراز ها و تنظیمات نمودار ها
-- ایجاد نمودار های محوری
ایجاد نمودار
-- دنباله فیبوناچی (دنباله محاسبه مجموع دو عدد قبلی)
-- مشخص کردن سلول های شرکت کننده در محاسبه با خطوط ترسیمی
-- عملکرد Subtotal – Story های مختلف و فرمول در Conditional Formatting
-- آشنایی با تب Developer
-- سلول های تهی و محاسبه شدن سلول های غیر تهی با فرمول نویسی
-- چگونگی شناسایی سلول های دارای مقادیر متفاوت در هر ردیف
-- کپی کردن فقط سلول های نمایان در اکسل
-- آشنایی با Array Formulas
-- آشنایی با فرمان consolidate
عملیات محاسباتی
برای یادگیری حسابداری، آموزشگاه اوج پارسیان، یکی از بهترین مراکز برگزاری دوره های حسابداری در شهرستان را انتخاب کنید.
آموزش حسابداری ویژه استخدام، یک کارگاه آموزش حسابداری عملی است که برای افراد جویای کار طراحی گردیده است لذا تمام کسانی که قصد استخدام شدن در سمت های شغلی مرتبط با حسابداری، جزء مخاطبین این دوره کامل حسابداری هستند.

همچنین علاوه بر افراد جویای کار حسابداری اشخاصی که صرفا نیاز به دانش فنی در رابطه با حسابداری و زیر مجموعه های این رشته دارند نیز می توانند در این دوره کامل حسابداری شرکت کنند. آموزش حسابداری را در کلاس حسابداری اوج پارسیان بگذرانید.
مخاطبین دوره حسابداری فنی حرفه ای
هر روزه تعداد شرکتهایی که ثبت میشوند رو به رشد است و هریک از این شرکت ها نیاز به حسابدار دارند به همین دلیل به راحتی می توان نتیجه گیری کرد که چه تعداد  موقعیت شغلی منتظر فارغ التحصیلان رشته حسابداری از آموزشگاه اوج پارسیان می باشد.

رشته حسابداری از نظر اشتغال در صدر همه رشته ها قرار دارد چون همه شرکتها موسسات، سازمانها، ارگانها و حتی فروشگاه ها هم به حسابداری نیاز دارند لذا آینده شغلی رشته حسابداری بسیار روشن است.

شرکتهایی که در حال توسعه هستند نیز به به جمع تقاضا کنندگان حسابدار اضافه میشوند این بازار آنقدر ظرفیت دارد که اگر حسابدار با دانش حسابداری ویژه بازار کار آشنا باشد بیکار نخواهد ماند.

آینده شغلی رشته حسابداری
راه حل استخدام فارغ التحصیلان رشته حسابداری
از آنجا که فاصله دانش تئوری و دانشگاهی با عملی بسیار زیاد است بنابراین صرفا با معلومات دانشگاهی نمی‌توان وارد حوزه اشتغال گردید. و مشکل بیکاران رشته حسابداری عمدتا نداشتن دانش کاربردی است.

باید گفت که حسابداری هم مانند همه حرفه ها باید از پله اول شروع شود. که اصولا به آن آموزش حسابداری کاربردی گفته میشود.

منظور از حسابداری کاربردی اینست که، کارآموز حسابداری بتواند پس از دوره حسابداری، امور شرکت را در سطح مقدماتی انجام دهد. که این امر معمولا بعد از گذرندان دوره های دانشگاهی مهیا نمی شود و نیاز به داشتن دانش فنی بیشتر می باشد به همین دلیل آموزشگاه اوج پارسیان دوره جامع حسابداری ویژه استخدام در بازار کار را ایجاد کرده است که دانشجو بلافاصله بعد از گذراندن دوره بتواند مستقیما با مدرک دوره ی حسابداری در شرکت ها مختلف استخدام شود.

نتیجه ؟ دانش عمومی و دانشگاهی معمولا برای استخدام کافی نیست و نیاز به یادگیری و تجربه بیشتری است پس منتظر نمانید و همین حالا سطح علمی خود را بالا ببرید و در دوره کامل حسابداری شرکت کرده و به سرعت استخدام شوید.

برای ثبت نام دوره حسابداری فنی حرفه ای اوج پارسیان با مناسب ترین شرایط همین امروز با همکاران ما تماس بگیرید و اطلاعات لازم را کسب کنید.
یکی از متداول ترین سوالات ، در مورد انواع دوره های حسابداری میباشد زیرا شرایط شرکت در کلاس های حسابداری در اوج پارسیان برای افراد متفاوت میباشد و پیدا کردن آموزشگاهی که انواع دوره های حسابداری فنی حرفه ای را برگزار کند کمی دشوار میباشد.

در آموزشگاه اوج پارسیان برای کمک به رفاه حال کارآموزان انواع دوره های حسابداری برای کارآموزان دور و نزدیک در نظر گرفته شده است و افراد میتوانند در دوره های حضوری و مجازی شرکت کرده و مدرک معتبر فنی حرفه ای دریافت کنند.

-- آموزش حسابداری از طریق بسته‌ های آموزشی (به زودی)
-- آموزش مجازی حسابداری (به زودی)
-- آموزش حسابداری از طریق کتاب‌ های الکترونیکی (eBOOK) (به زودی)
-- از طریق برگزاری کلاس آموزشی حضوری و آنلاین (بزودی)
-- کلاس های حسابداری در تهران خصوصی و عمومی حضوری


شما پس از گذراندن دوره آموزش حسابداری ویژه بازارکار در آموزشگاه اوج پارسیان، گواهینامه رایانه کار حسابدار مالی و گواهینامه حقوق و دستمزد را دریافت خواهید کرد، که در استخدام، ارتقا شغلی و مهاجرت شما بسیار مفید خواهد بود.
شیوه‌های آموزش حسابداری ویژه بازار کار در مرکز آموزشگاه آریا تهران
یکی از پرتکرارترین سوالاتی که کاراموزان حسابداری از ما میپرسند این است که مزایا دوره آموزش حسابداری بازار کار چیست و چرا باید در کلاس حسابداری اوج پارسیان شرکت کنند؟

در واقع مهمترین مزیت دوره حسابداری اوج پارسیان
این است که برترین اساتید حسابداری در این آموزشگاه گرد هم آمده اند و کاراموزان میتوانند در این دوره ها نهایت بهره را از دانش برترین اساتید حسابداری ببرند و برای ورود به بازار کار آماده شوند.

از دیگر مزایا آموزش حسابداری بازار کار اوج پارسیان ارائه مدرک بین المللی فنی و حرفه ای به کارآموزان میباشد. به این ترتیب افراد میتوانند بعد از اتمام این دوره اموزشی مدرک فنی حرفه ای دریافت کرده و از مزایای این مدرک برای ورود به بازار کار و یا مهاجرت به کشور های خارجی استفاده کنند.

از دیگر مزایا آموزش حسابداری بازار کار این است که هزینه دوره حسابداری بسیار مناسب انتخاب شده است و افرادی که به این حوزه علاقه دارند میتوانند بدون آن که هزینه ها مانع ان ها باشد در این دوره ها شرکت کنند و از تخصص اساتید دوره استفاده کنند.

از دیگر مزایا دوره آموزش حسابداری بازار کار این است که کلاس ها در روز ها و ساعات متنوعی برگزار میشود و افراد شاغل میتوانند بدون هیچ محدودیتی در این دوره ها شرکت کنند.

سرفصل هایی که در کلاسهای حسابداری فنی حرفه ای اوج پارسیان تدریس میشود مطابق با سرفصل های استاندارد سازمان فنی و حرفه ای کشور میباشد. علاوه بر آن تمرکز اساتید ما بر تدریس مباحثی است که بیشتر نیاز بازار کار میباشد. به این ترتیب کارآموزان میتوانند این اطمینان را داشته باشند که هرآنچه برای ورود به بازار کار آن ها نیاز است را در کلاسهای حسابداری فنی حرفه ای اموزش میبینند و مقدمات اشتغال آن ها در این دوره فراهم میشود.

اگر با مباحث حسابداری آشنایی دارید و به دنبال تکمیل دانش خود در این حوزه و اشتغال هستید میتوانید در دوره های حسابداری پیشرفته ما با امکان دریافت مدرک فنی حرفه ای شرکت کنید.

مزایا آموزش حسابداری بازار کار اوج پارسیان
آموزش حسابداری بازار کار pdf
یکی از مهمترین ویژگی های دوره حسابداری اوج پارسیان این است که فایل آموزش حسابداری بازار کار pdf به کارآموزان ارائه میشود. به این ترتیب کارآموزان میتوانند بدون هیچ محدودیت زمانی و مکانی از مطالب آموزشی نهایت بهره را ببرند.

دریافت آموزش حسابداری بازار کار pdf این امکان را به کارآموزان میدهد تا مطالب تدریس شده در کلاس را بار ها مرور کرده و به کلیه موضوعات تدریس شده تسلط یابند.

شما با در اختیار داشتن فایل آموزش حسابداری بازار کار pdf میتوانید تحقیقات حسابداری خود را پیش ببرید و با استفاده از آن دانش خود را در زمینه مباحث حسابداری تثبیت کنید.
یکی از سوالاتی که علاقه مندان به حوزه حسابداری از ما میپرسند این است که کلاس حسابداری کجا برم که بهترین بازده را داشته باشد و مطمئن باشم بعد از گذراندن دوره آموزشی جذب بازار کار میشوم و میتوانم کسب درآمد داشته باشم؟

شما باید آموزشگاهی را برای آموزش انتخاب کنید که رتبه بالایی در میان سایر آموزشگاه ها داشته باشد و توانسته باشد رضایت بیشتر کارآموزان را جلب کرده باشد.دوره حسابداری فنی حرفه ای از جمله دوره هایی است که باید توسط اساتید خبره تدریس شود تا کارآموز بتواند سریع تر موضوع را درک کرده وبرای ورود به بازار کار آماده شود.

آموزشگاه اوج پارسیان برترین دوره حسابداری فنی حرفه ای را با حضور برترین اساتید حسابداری برگزار میکند و در پایان دوره مدرک فنی حرفه ای بین المللی به کارآموزان اعطا میکند. به این ترتیب کارآموزان میتوانند از مزایای این مدرک برای اشتغال سریع تر و کسب درآمد بالاتر و حتی مهاجرت به کشور های خارجی بهره ببرند.

کلاس حسابداری اوج پارسیان با قیمتی مناسب برگزار میشود و شما میتوانید این اطمینان را داشته باشید که هرآنچه برای ورود به بازار کار نیاز است بدون هیچ پیش نیازی به شما آموزش داده میشود. پس بهترین پاسخ به سوال کلاس حسابداری کجا برم آموزشگاه اوج پارسیان است که آموزش های تضمینی مناسب بازار کار به شما ارائه میدهد.
کلاس حسابداری کجا برم
ویژگی دوره حسابداری فنی حرفه ای
برای آن که بتوانید بهترین دوره و کلاس حسابداری را انتخاب کنید باید آشنایی با ویژگی های دوره حسابداری فنی حرفه ای داشته باشید. مهمترین ویژگی دوره حسابداری فنی حرفه ای این است که مطابق با سرفصل های سازمان فنی حرفه ای کشور در آن تدریس میشود و تمرکز اساتید بر تدریس نکات بازار کاری میباشد.

دیگر ویژگی دوره حسابداری فنی حرفه ای اوج پارسیان این است که هزینه کلاس مناسب تعیین شده است. به این ترتیب شرکت در این دوره برای همه افراد پیشنهاد میشود و افراد میتوانند با هزینه ای مقرون به صرفه تمام نکات را یاد گرفته و به یک حسابدار حرفه ای تبدیل شوند.
ویژگی دوره آموزش حسابداری همراه با استخدام
در اوج پارسیان دوره ای تحت عنوان دوره اموزش حسابداری همراه با استخدام برگزار میشود که شما میتوانید با خیالی آسوده از اشتغال بعد از اتمام دوره آموزشی در این دوره شرکت کنید و مدرک معتبر نیز دریافت کنید. دوره آموزش حسابداری همراه با استخدام به گونه ای طرح ریزی شده است که اگر به تمام مهارت های آموخته در این دوره تسلط یابید میتوانید در فرصت های شغلی مناسب مشغول به کار شوید.

لازم به ذکر است در این دوره شما میتوانید مباحث ویژه بازار کار را یاد بگیرید و آمادگی لازم را برای اشتغال کسب کنید.
حقیقت اینه که این دوره ویژه بازار کار هست و مباحثی که شما در این کلاس یاد می گیرید به همراه حل تمرین ها و آزمون های آنلاین شمارو برای ورود به بازار کار آماده می کنه. اما فراموش نشه که در ابتدای راه نیاز به کاراموزی در شرکت ها برای کسب سابقه و تجربه بیشتر لازمه که اوج پارسیان این رو برای هنرجویان و دانشجویان خودش انجام میده اما اینکه اون فرد بخواد و بتونه با یادگیری این رشته موفق بشه کاملا بستگی به علاقه و تلاش خودش داره.
سوال و جواب ها در خصوص کلاس حسابداری ویژه بازار کار موسسه آموزشی اوج پارسیان
آیا این آموزش حسابداری با تضمین کار هست ؟
چگونه مدرک حسابداری بگیریم
یکی از سوالاتی که کارآموزان از ما میپرسند این است که چگونه مدرک حسابداری بگیریم؟ شما برای گرفتن مدرک حسابداری از اموزشگاه دو تا راه دارید. یک فقط مدرک می خواهید و نمی خواهید در دوره شرکت کنید که آموزشگاه اوج پارسیان بعد از شرکت شما در آزمون می تونه برای شما مدرک داخلی و معتبر برای شرکت های دولتی و خصوصی فراهم کنه. اما در صورتی که تنها مدرک فنی و حرفه ای می خواهید می توانید از طریق اوج پارسیان به آزمون فنی و حرفه ای حسابداری معرفی بشوید.

پس از کسب نمره قبولی در آزمون می توانید مدرک فنی و حرفه ای و قابل ترجمه رو از سازمان فنی و حرفه ای به وسیله اوج پارسیان دریافت نمایید. اما روش دوم گرفتن مدرک حسابداری از اموزشگاه به این صورت هست که شما در دوره شرکت می کنید و پس از پایان دوره می توانید بنا به درخواست اقدام به دریافت یکی از مدرک های داخلی و یا فنی و حرفه ای رو از اوج پارسیان تهیه نمایید.

اگر هنوز در مورد اینکه چگونه مدرک حسابداری بگیریم و شرایط دوره های آموزش حسابداری فنی حرفه ای سوال دارید میتوانید با همکاران ما تماس بگیرید و مشاوره رایگان دریافت کنید.

مشاوره رایگان
آیا پس از گذراندن این دوره می توانم استخدام شوم؟
قطعا بله. شما طی این دوره با تمام مفاهیمی که یک حسابدار پایه برای ثبت های حسابداری و حقوق و دستمزد احتیاج دارد آشنا خواهید شد. پس از این مرحله فقط به کسب تجربه احتیاج خواهید داشت.
آیا مدرک این دوره معتبر و بین المللی است؟
بله. آموزشگاه اوج پارسیان ، زیر نظر سازمان فنی و حرفه ای مشغول به کار بوده و مدارک حسابداری قابل ترجمه و بین المللی ارائه می کند. البته مدارک داخلی خود آموزشگاه نیز برای تمام موسسات و شرکت های داخلی معتبر است.
آیا هزینه دوره را می توان قسطی پرداخت کرد؟
بله. برای اطلاع از شیوه پرداخت قسطی با شماره های آموزشگاه تماس بگیرد.
بطور کلی چه چیز هایی را یاد می گیرم؟
تمام اصول حسابداری+ حسابداری حقوق و دستمزد + نرم افزار هلو + لیست بیمه + اظهار نامه

رمز عبورتان را فراموش کرده‌اید؟

ثبت کلمه عبور خود را فراموش کرده‌اید؟ لطفا شماره همراه یا آدرس ایمیل خودتان را وارد کنید. شما به زودی یک ایمیل یا اس ام اس برای ایجاد کلمه عبور جدید، دریافت خواهید کرد.

بازگشت به بخش ورود

کد دریافتی را وارد نمایید.

بازگشت به بخش ورود

تغییر کلمه عبور

تغییر کلمه عبور

حساب کاربری من

سفارشات

مشاهده سفارش

سبد خرید