مهارت های هفتگانه کامپیوترICDL​​​​​​​

شما با شرکت در دوره ICDL جامع، طی آموزش مهارت های هفتگانه کامپیوتری یا همان ای سی دی ال بصورت جزء به جزء با مبانی کامپیوتر، ویندوز، اینترنت، نرم افزار ورد، نرم افزار اکسل، نرم افزار اکسس، نرم افزار پاورپوینت و دیگر نرم افزار های اداری آشنا خواهید شد. با شرکت در این دوره می توانید در کنار یادگیری حضوری و آنلاین، از فیلم های آموزشی و جزوات رایگان استفاده نمایید. درضمن شرایط پرداخت شهریه، به صورت اقساط می باشد. ما در موسسه آموزشی اوج پارسیان ، زیر نظر سازمان فنی و حرفه ای، در محیطی آرام، با امکانات پیشرفته و اساتیدی متخصص، شما را دقیقا به آنچه که می خواهید می رسانیم و همواره بصورت رایگان، در حین دوره و پس از دوره پشتیبان شما خواهیم بود. پس از دوره شما قادر خواهید بود علاوه بر مدرک داخلی، مدرک بین المللی فنی و حرفه ای دریافت نمایید.​​​​​​​​​​​​​​

علاوه بر مدرک بین المللی فنی و حرفه ای امکان دریافت مدرک از سازمان اداری و استخدامی کشور و همچنین مدرک بین الملل از خارج از کشور همی باشید

به صفحه دوره ICDL در بهترین موسسه آموزشی در شهرستان امیدیه خوش آمدید.برای اطلاع از قیمت و زمان دوره ها، بخش ثبت نام را بررسی کرده و برای ثبت نام دوره icdl اقدام کنید.

شما در این بخش می توانید علاوه بر کلاس های حضوری بصورت آنلاین نیز در کلاس های آی سی دی ال شرکت کنید.
برای اطلاع از شیوه گرفتن مدرک ICDL فوری بدون حضور در کلاس، همین حالا با ما موسسه آموزشی اوج پارسیان تماس بگیرید. لازم به ذکر است برای این کار می بایست توانایی شرکت در آزمون icdl را داشته باشید.

دوره ICDL​​​​​​​

در جامعه امروز اولین گام برای ورود به بازار کسب و کار حرفه ای آموزش مهارت های هفتگانه ICDL می باشد چرا که امروزه تمام شرکت ها و ادارات با کامپیوتر سروکار داشته و شما در هر سمت شغلی که باشید به یادگیری مهارت های icdl نیاز خواهید داشت.

برای شرکت در دوره آموزش ICDL جامع، موسسه آموزشی اوج پارسیان بهترین گزینه است. ما به شما قول خواهیم داد مهارت های هفتگانه کامپیوتر ای سی دی ال را خیلی سریع و کاربردی فراخواهید گرفت.​​​​​​​

اگر هنوز با آی سی دی ال آشنا نیستید و بدنبال کسب درآمد و هماهنگی با فناوری روز هستید همین امروز در دوره ICDL ثبت نام کنید.​​​​​​​

دوره آموزش ICDL جامع به شکل فشرده طراحی شده است و شما با شرکت در دوره فشرده ICDL در کوتاه ترین زمان تبدیل به یک کاربر حرفه ای کامپیوتر خواهید شد.
یکی از پرطرفدار ترین دوره ها در موسسه آموزشی اوج پارسیان دوره آموزشی مهارت های هفتگانه کامپیوتر icdl می باشد چرا که در اوج پارسیان آموزش دوره ICDL را در محیطی حرفه ای و در کنار اساتید متخصص و با سابقه تجربه خواهید نمود.
توجه داشته باشید که دوره حاضر یک دوره جامع بوده و شامل رایانه کار icdl درجه ۲ و رایانه کار درجه یک است.
پشنهاد می کنیم برای کسب اطلاعات کامل در مورد کلاس ای سی دی ال حتما مقاله ICDL چیست را مطالعه کنید.
دوره icdl فنی حرفه ای

فکر می کنم شما هم با ما موافق باشید که، با توجه به زیاد شدن تعداد کلاس کامپیوتر در امیدیه ، انتخاب یک آموزشگاه ICDL که علاوه بر معتبر بودن بتواند مدرک فنی حرفه ای و بین المللی ICDL هم ارائه بدهد، کار سختی است.

خبر خوب اینکه، شما همین الان در حال مطالعه یکی از صفحات بهترین آموزشگاه کامپیوتر در امیدیه هستید.

خبر خوب تر اینکه، شما با حضور در دوره آموزش ICDL جامع می توانید علاوه بر دریافت مدرک فنی حرفه ای ICDL بین المللی و داخلی، سطح توانایی های خود را فراتر از تصورتان افزایش داده و تبدیل به یک کارمند اداری حرفه ای شوید.

ما در آموزشگاه کامپیوتر اوج پارسیان ، در محیطی آرام، با امکانات پیشرفته و اساتیدی متخصص، شما را دقیقا به آنچه که می خواهید می رسانیم، و همواره بصورت رایگان، در این مسیر پشتیبان شما خواهیم بود.

در ادامه از شما خواهش می کنم جزئیات بیشتر دوره آموزش ICDL جامع را، در بخش های بعدی مطالعه بفرمایید.

پیشنهاد ویژه: اگر مایل به شرکت در آزمون فنی حرفه ای هستید، حتما دریافت پکیج نمونه سوالات ICDL عملی و کتبی برای آزمون دوره ICDL فنی حرفه ای به شما کمک می کند. مجموعه ای شامل بیش از ۸۰۰ سوال تستی و عملی با جواب
کلاس های icdl در اوج پارسیان

آموزشگاه ای سی دی ال اوج پارسیان، دو نوع کلاس آموزشی بصورت عمومی و خصوصی برگزار می کند.

در هر دو کلاس آموزش icdl سرفصل های دوره های آی سی دی ال جامع (رایانه کار icdl درجه ۲ و رایانه کار icdl درجه ۱)، یکی بوده و از نظر محتوایی تفاوتی وجود ندارد، اما مسلماً در کلاس خصوصی آموزش ICDL جامع، زمان بیشتری برای رفع مشکل وجود خواهد داشت و کلاس خیلی سریعتر و بهتر جلو خواهد رفت.

مشاوره رایگان
قابل ذکر است تعداد افراد در کلاس ای سی دی ال خصوصی و نیمه خصوصی ۱ تا ۳ نفر می باشد و در کلاس های عمومی ICDL جامع، حداقل ۴ نفر است.

دوره icdl چند ساعت است

در مورد جواب سوال دوره icdl چند ساعت است ؟ باید گفت این زمان دوره آموزشی کامپیوتر در آموزشگاه های مختلف متفاوت است. اما در مدت دوره ICDL در آموزشگاه کامپیوتر اوج پارسیان حدود
۵۰ الی ۶۰ ساعت می باشد و طی این دوره کارآموزان به تمام مهارت های ICDL مسلط خواهند شد.

با توجه به مدت زمان بالا دوره آموزشی icdl، امکان انجام تمرین های مختلف به صورت عملی برای فراگیران عزیز وجود دارد.

طی این مدت زمان، شما مهارت های هفتگانه کامپیوتر را بصورت بازارکاری و البته آکادمیک آموزش خواهید دید.
لازم به ذکر است که مدت زمان دوره ای سی دی ال در کلاس های خصوصی و نیمه خصوصی کمتر خواهد بود. اما سرفصل آموزشی همان سرفصل آموزش ای سی دی ال فنی حرفه ای است.
فراموش نکنید که در کلاس های ICDL ویژه بازار کار، ۲ دوره به صورت یکجا به شما آموزش داده می شود:

دوره آموزش ICDL درجه ۱
دوره آموزش ICDL درجه۲

در آموزشگاه کامپیوتر اوج پارسیان، کلاس ای سی دی ال، طوری طراحی شده که کارآموزان محترم بعد از اتمام کلاس آموزش کامپیوتر، با اعتماد به نفس بالا قادر خواهند بود در بازار کار مشغول شوند. دوره کامپیوتر icdl مناسب با نیاز بازار کار پیش میرود و شما میتوانید برای ورود به بازار کار آماده شوید.
مشاوره رایگان
مدرک دوره اموزشی مهارت های هفتگانه icdl

از امتیازات و برتری های آموزشگاه ICDL اوج پارسیان این است که، این مجموعه زیر نظر سازمان فنی و حرفه ای مشغول به کار است. به همین جهت علاوه بر دریافت مدرک فنی حرفه ای دوره ای سی دی ال، به تمام فراگیران دوره های آی سی دی ال ، بعد از گذرندان کامل دوره، مدرک داخلی معتبر  و  قابل ارائه به شرکت ها و سازمان های مختلف تقدیم می نماید.

فراموش نکنید که مدرک ICDL آموزشگاه کامپیوتر اوج پارسیان مدرک بسیار معتبر و قابل‌ ارائه به ادارات و سازمان‌های داخلی و خارجی، جهت استخدام و ارتقاء درجه شغلی می باشد.

توجه کنید که مدرک مهارت هفتگانه کامپیوتر ICDL شناخته‌شده ترین گواهینامه در سطح جهانی برای کاربران کامپیوتر است. دوره مهارت های هفتگانه کامپیوتر دروازه‌ای برای ورود به جامعه اطلاعاتی و تحصیلات عالیه در زمینهٔ IT می باشد.

هزینه دوره icdl

همانطور که پیش تر گفته شد دوره آموزش icdl فنی حرفه ای ، دوره ای جامع بوده و در دو نوع کلاس خصوصی و عمومی برگزار می شود.
توجه داشته باشد که قیمت کلاس های ICDL خصوصی و عمومی با هم متفاوت می باشد، که قیمت آنها به شرح زیر است:

هزینه کلاس icdl خصوصی

هزینه کلاس icdl خصوصی، بصورت ساعتی محاسبه می گردد.

ابتدا سطح فراگیر توسط استاد مجرب ICDL سنجیده می شود، و باتوجه به آن، آموزشگاه مدت زمان دوره ی icdl را برای آموزش کامل ای سی دی ال مشخص می کند. علاوه بر آن در صورت نیاز دانشجو می تواند تعداد ساعت بیشتری برای رفع مشکل و تمرین رزرو کند. برای ثبت نام و شرکت در بهترین کلاس icdl با مناسب ترین هزینه کلاس icdl با ما تماس بگیرید.

هزینه کلاس خصوصی ICDL جامع، ساعتی
۲۵۰،۰۰۰ تومان می باشد.

قیمت کلاس عمومی آموزش ICDL جامع

قیمت کلاس عمومی آموزش ICDL جامع، با توجه به سرفصل ها و قیمت اعلام شده توسط سازمان فنی حرفه ای ( معمولا کمتر ) مشخص می شود.

هزینه دوره ی عمومی آموزش ICDL جامع :
۱،۷۰۰،۰۰۰ تومان 

ما در آموزشگاه کامپیوتر اوج پارسیان سعی کرده ایم  همواره هزینه دوره آموزش ICDL را همانند سایر دوره های کامپیوتر پایین تر از سایر مراکز در نظر بگیریم، چراکه هدف ما پرورش نیروی کار حرفه ای و متخصص در حوزه های مختلف می باشد.

برای دریافت تخفیف در هزینه دوره icdl فنی حرفه ای و انتخاب مناسب ترین دوره های آموزش کامپیوتر همین حالا با ما تماس بگیرید. قابل توجه است که شما با شرایط خاص این امکان را دارید که دوره های آی سی دی ال را بصورت رایگان سپری کنید.

سرفصل دوره های icdl فنی حرفه ای

شما می توانید تمامی سرفصل هایی که در دوره آموزشی icdl به صورت کامل تدریس می شود را در بخش زیر مطالعه فرمایید.

لازم به ذکر است که در دوره های آی سی دی ال علاوه بر سرفصل دوره های icdl فنی حرفه ای مطالب بیشتری نیز برای بهره وری بیشتر و بهتر از کامیپوتر آموزش داده می شود.

در ادامه با دوره مهارت های هفتگانه icdl بیشتر آشنا شویم.

فراموش نکنید که سرفصل دوره ICDL ما شامل مجموع سرفصل های icdl درجه ۲ و سرفصل های icdl درجه ۱ است.
سرفصل های دوره ICDL
1 - مبانی کامپیوتر
مبانی کامپیوتر، پایه درب ورد به قسمت های پیچیده فناوری اطلاعات و کامپیوتر است. در این مهارت داوطلب با ساختمان فیزیکی کامپیوتر شخصی و مفاهیم فناوری اطلاعات از جمله :

ذخیره کردن داده‌ها

حافظه‌های کامپیوتر

کاربرد شبکه‌های اطلاعاتی در پردازش و توزیع اطلاعات آشنا می‌شود

برای آگاهی بیشتر در مورد موضوع مبانی کامپیوتر مقاله مبانی کامپیوتر چست را مشاهده نمایید.


در دوره آموزش icdl شما به صورت کامل با مبانی کامپیوتر و مباحث مربوط به سخت افزار کامیپوتر را فرا می گیرید.
۲- کار با ویندوز Windows
در این مهارت داوطلب می‌تواند موارد زیر را یاد بگیرد :

استفاده از عملکرد پایه کامپیوتر شخصی و سیستم‌عامل خود، همچنین کار با محیط داخلی ویندوز (Desktop)

همچنین مدیریت فایل‌ ها، پوشه‌ ها، پنجره‌ ها و چگونگی کپی، انتقال و یا حذف پوشه‌ها و …. را بیاموزد.

اگر به یادگیری نصب ویندوز علاقه مند هستید حتما در دوره نصب ویندوز آموزشگاه کامپیوتر آریا تهران شرکت کنید.

۳- اینترنت (Internet)
در این مهارت داوطلب می‌تواند برای خود صندوق پستی بسازد، Email دریافت کرده و ارسال کند.

در ضمن در انتها، کارآموز بصورت کامل با روش جستجو در اینترنت را آشنا خواهد شد.

اگر به اینترنت و مطالب مرتبط به آن علاقه دارید، شرکت در دوره طراحی سایت خالی از لطف نخواهد بود.

۴- نرم افزار ورد Word (نرم افزار واژه پرداز)
در این مهارت داوطلب با دستورات لازم برای ایجاد، شکل دادن و اتمام یک متن به کمک نرم افزار ورد آشنا می‌شود. همچنین او یاد می‌گیرد چگونه جدول و فرم را با استفاده از تصویر تهیه کند.

علاوه بر آن با ایجاد یک شی در متن، تایپ، صفحه‌ آرایی و جدول‌بندی تحقیقاتی نیز آشنا خواهد شد.

برای اطلاعات بیشتر، به صفحه دوره ورد سر بزنید.

۵- نرم افزار اکسل Excel (نرم افزار صفحه گسترده)
در این مهارت داوطلب با مفاهیم صفحه گسترده، کاربردها و دستورات مرتبط با نرم افزار Excel آشنا می‌شود. علاوه بر این ها با چگونگی انجام عملیات زیر نیز آشنا خواهد شد:

 طریقه شکل دادن و اعمال ریاضی با استفاده از فرمول‌ها و توابع پایه

محاسبه و ایجاد نمودار با وارد کردن آمار و ارقام

برای آشنایی بیشتر می توانید صفحه دوره اکسل را مطالعه فرمایید.

۶- نرم افزار اکسس Access ( نرم افزار پایگاه داده)
در این مهارت داوطلب می‌تواند اطلاعات کارکنان، دانشجویان یا کارمندان یک مؤسسه را وارد کرده، فرم‌های لازم را طراحی نموده  و به‌صورت خودکار از آن‌ها مطابق نیاز گزارش بگیرد.

در این مهارت داوطلب با مفاهیم صفحه گسترده، کاربردها و دستورات مرتبط با دوره اکسس آشنا می‌شود.
۷- نرم افزار پاورپوینت PowerPoint (نرم افزار ارائه مطلب)
با کمک این مهارت داوطلب می‌توانید در یک سمینار با کمک کامپیوتر، مطالب خود را به‌ صورت تصویر ارائه بدهید. همچنین یاد می‌گیرید چطور  به کمک این نرم افزار برنامه نمایشی/ تبلیغاتی درست کنید. برای اطلاعات بیشتر، دوره پاورپوینت را مطالعه کنید.
ثبت نام مهارت های هفتگانه icdl
برای ثبت نام مهارت های هفتگانه icdl می توانید از روش های زیر استفاده کنید.
استفاده از بخش ثبت نام آنلاین همین صفحه. (به زودی)
تماس با بخش ثبت نام آموزشگاه اوج پارسیان و استفاده از روش ثبت نام غیرحضوری و یا حضوری
پیشنهاد ویژ: آموزش icdl فنی حرفه ای را با بهترین آموزشگاه ICDL امیدیه تجربه کنید. برای ثبت نام دوره icdl با تخفیف ماهانه همین حالا تماس بگیرید.
بازار کار کلاس icdl
بازار کار کلاس icdl به وسعت تمام صنایع یک کشور است. قطعا تمام کسانی که قصد استخدام شدن در شرکت های دولتی و خصوصی را دارند حتما باید در دوره آموزش ICDL شرکت کرده و مدرک آن را دریافت نمایند.
فراموش نکنید که یکی از مدارک ضروری برای استخدام در شرکت های دولتی مدرک ICDL است.
برای کسب اطلاعات مفید در مورد گواهینامه ICDL مقاله مدرک بین المللی برای مهاجرت را مطالعه کنید.
مخاطبین کلاس icdl ویژه استخدام
+ کسانی که می‌خواهند مهارت‌های هفتگانه ICDL را تا سطح پیشرفته یاد بگیرند
+ دانشجویان هر رشته و مقطع تحصیلی
+ کارمندان شاغل در ادارات و مؤسسات دولتی و غیردولتی
+ افرادی که نیاز به ارتقاء شغلی دارند

کلاس icdl به عنوان یک دوره کاملاً کاربردی می تواند زمینه رشد و پیشرفت شما را در هر موقعیتی بهبود ببخشد. مخصوصا اینکه هزینه دوره icdl در موسسه آموزشی اوج پارسیان بسیار پایین تر می باشد.

در پایان باید به این موضوع اشاره کنیم که دوره های icdl در آموزشگاه کامپیوتر اوج پارسیان به عنوان یکی از کامل ترین دوره های آموزش icdl  می باشد و ما مدعی آن هستیم که هر آنچه شما در دوره آموزش icdl فرا می گیرید کاملا کاربردی بوده و در روند رشد کاری و مهارت های فردی شما موثر واقع می شود.

از آنجا که دانستن دوره مهارت های هفتگانه icdl امروزه به شکل یکی از نیاز های اساسی زندگی مطرح می شود پس تعلل در یادیگری به منزله تعلل در پیشرفت و موقعیت اجتماعی می باشد لذا شما می توانید در بهترین آموزشگاه کامیپوتر امیدیه و در دوره آی سی دی ال بهترین مباحث عمومی و فنی کامیپوتر را توسط بهترین اساتید فراگیری بگیرید.


رمز عبورتان را فراموش کرده‌اید؟

ثبت کلمه عبور خود را فراموش کرده‌اید؟ لطفا شماره همراه یا آدرس ایمیل خودتان را وارد کنید. شما به زودی یک ایمیل یا اس ام اس برای ایجاد کلمه عبور جدید، دریافت خواهید کرد.

بازگشت به بخش ورود

کد دریافتی را وارد نمایید.

بازگشت به بخش ورود

تغییر کلمه عبور

تغییر کلمه عبور

حساب کاربری من

سفارشات

مشاهده سفارش

سبد خرید