آموزش چرتکه
آگوست 31, 2015

آموزش رباتیک

برنامه‌های مجموعه آموزشی  اوج پارسیان از دوره مهد کودک و پیش دبستانی شروع و تا دانشگاه ادامه دارد. مباحث پایه‌ ای آموزش رباتیک و مفاهیم استیم (STEAM مخفف Science, Technology, Engineering, Art, Mathematics) با مجموعه‌های کره‌ای ROBOTIS IDEAS‏، OLLO و KAI-ROBOT آغاز می‌گردد. برنامه‌های آموزشی این دو مجموعه توسط متخصصان کره‌ای برای دوره‌های مختلف تحصیلی طراحی شده‌اند و با هدف بهره‌وری هر چه بیشتر با هماهنگی و مشاوره متخصصان ایرانی و با درنظر داشتن اهداف خاص تربیتی با شرایط آموزشی موجود سازگار و بومی‌سازی شده‌اند. در سطوح پیشرفته‌تر این برنامه آموزشی با مجموعه Bioloid، روش‌های پیشرفته طراحی و ساخت و ساز ربات، دوره های الکترونیک و آردوینو، طراحی و ساخت ربات با چاپگر سه بعدی، دوره ربات انسان نما و آشنایی با رشته‌های مختلف روبوکاپ تکمیل می‌گردد. در حال حاضر بسیاری از مدارس برگزیده و مؤسسات آموزشی در تهران، کرج،‌ یزد، اهواز، کرمان، رفسنجان، زنجان، ساری، قم، شاهرود و … تحت پوشش برنامه‌های آموزشی اوج پارسیان قرار دارند.

دوره آموزش برنامه نویسی (کدینگ)
با توجه به تأثیر روز افزون رایانه و رشته IT در زندگی انسان، امروزه بسیاری از کشورهای پیشرفته به لزوم آموزش کامپیوتر و برنامه نویسی به دانش آموزان تأکید می‌نمایند. اوج پارسیان جهت آموزش آسان و همراه با لذت برنامه نویسی به کودکان و نوجوانان اقدام به بومی سازی، طراحی و اجرای روش نوین آموزش کدنویسی به کمک ربات نموده است. مدارس و مؤسسات آموزشی نیز می‌توانند با خرید ربات آموزشی Pbot یا همستر و برنامه درسی آنها رأساً به آموزش برنامه نویسی در مؤسسه خود بپردازند. این برنامه آموزشی باعث ارتقاء، به روز شدن و سودمندی هر چه بیشتر کلاس های کامپیوتر مدارس می‌شود.

علاقمندان به شرکت در دوره‌های مقدماتی و پیشرفته آموزش برنامه نویسی و رباتیک برای کودکان و نوجوانان، می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر یا ثبت نام در کلاس های آموزشی با ما تماس حاصل فرمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − 14 =