061-52620500
​owjparsian@gmail.com
ساعت کاری: 9 الی 12 - 17 الی 21
۰
سبد خرید شما

آموزشگاه اوج پارسیان

آدرس ما
​خوزستان ، امیدیه ، جنب مسجد جامع
با ما در ارتباط باشید
owjparsian@gmail.com
شماره تماس
(061) 52620500

دوره های آموزش زبان انگلیسی کودکان (۷ تا ۱۲ سال)
کد دوره :
دوره های زبان انگلیسی ویژه کودکان (۷ تا ۱۲ سال)
سطح Basic
مدت دوره 6 ترم
مدت هر ترم : 18 جلسه
رده سنی کودکان
پیش نیاز –
شهریه ترم : 250 هزار تومان​​​​​​​

درباره دوره
در آموزشگاه زبان اوج پارسیان آموزش زبان انگلیسی در رده سنی کودکان در مجموع در6 ترم صورت می‌گیرد و در قالب کلاس‌های گروهی برگزار می‌شود. سن مناسب برای شرکت در این دوره بین ۷ تا ۱۲ سال است. منبع اصلی آموزشی زبان دوره کودکان مجموعه First Friends از آثار آموزشی انتشارات دانشگاه آکسفورد است. این مجموعه شامل 3 سطح است.
در سال‌های اخیر این مجموعه کتب آموزشی با بازخورد خوبی از سوی مدرسین و والدین روبرو شده است. هر یک از سطوح این مجموعه دارای یک کتاب دانش آموز، یک کتاب تمرین، کتاب معلم، کتاب های تست، منابع کمک آموزشی، فایل های صوتی و نرم افزار اینتراکتیو است.
در این مجموعه برای ترغیب هرچه بیشتر زبان‌آموزان سعی شده است مباحث آموزشی با تصاویر رنگی و جذاب ارائه شود. نرم افزار این سری از کتب نیز برای آموزش مباحث درسی هر کتاب بصورت اینتراکتیو (تعاملی با زبان‌آموز) طراحی شده است و کاملا با کتاب اصلی و تمرینات آن مطابقت دارد. همچنین همراه با دوره‌ی ابتدایی، کتابی تحت عنوان «مقدمه برای الفبا» ارائه می‌شود که با این کتاب نحوه خواندن و نوشتن حروف الفبای انگلیسی به کودک آموزش داده می‌شود .
از ويژگي‌هاي اين کتاب می‌توان به آشنايي با دانش صدا و پژواک، آزمون و تمرين‌هاي مشخص براي تعيين سطح زبان‌آموز و حمايت کامل از معلم و پدر و مادر اشاره کرد. در سری کتب First Friends کودک شما با طریقه نوشتن حروف و اعداد آشنا می‌شود و در ادامه با موضوعات مانند شناخت رنگ‌ها، مدرسه، خانواده، احساسات، حیوانات، مشاغل، لباس‌ها، غذاها و نوشیدنی‌ها، ضمایر ملکی، ساختار جملات سوالی با کلمات سوالی Wh دار، ساختار زمانی حال، گذشته و آینده، ساختاری‌های قیاسی صفات برتر و عالی، انواع قیدها، اسامی قابل شمارش و غیر قابل شمارش، ساختار جملات نقل قول، جملات مجهول، انواع جملات شرطی و ساختار جملات بیان آرزو آشنا خواهد شد.
جلد اول سری سه جلدی کتاب های American/British First Friends است. مجموعه کتاب های First Friends از جدیدترین انتشارات آکسفورد است و در دو نسخه ی تلفظ آمریکایی و بریتانیایی ارائه می شود
تمرکز جلد اول کتاب First Friends بر روی آموزش الفبای زبان انگلیسی و شمارش اعداد همراه با شعر، آهنگ، داستان های کوتاه، فعالیت های سرگرم کننده و بازی های متنوعی است که فرایند آموزش زبان را برای کودکان بسیار جذاب و مفرح کرده است.
ویژگی دوره:
• گروه سنی: کودکان (۷ تا ۱۲سال)
• نوع برگزاری دوره: گروهی
• طول دوره: 6 ترم
• منبع آموزشی اصلی: First Friends
• محوریت دوره: شناخت رنگ‌ها، مدرسه، خانواده، احساسات، حیوانات، مشاغل، لباس‌ها، غذاها و نوشیدنی‌ها، ضمایر ملکی، ساختار جملات سوالی با کلمات سوالی Wh دار، ساختار زمانی حال، گذشته و آینده، ساختاری‌های قیاسی صفات برتر و عالی، انواع قیدها، اسامی قابل شمارش و غیر قابل شمارش، ساختار جملات نقل قول، جملات مجهول، انواع جملات شرطی و ساختار جملات بیان آرزو
• ویژگی‌های دیگر دوره: استفاده از نرم افزار اینتراکتیو برای تداوم تمرینات زبان‌آموز در منزل و نظارت والدین بر روند رشد آموزشی فرزندان خود، بهره‌گیری از عکس‌های رنگی‌، فیلم‌های آموزشی، موسیقی و بازی‌های سرگرم‌کننده و تعاملی جهت افزایش بازدهی دوره و ارتقای سطح دانش زبانی زبان‌آموزان​​​​​​​

دوره های آموزش زبان انگلیسی خردسالان (۳ تا ۷ سال)
کد دوره : EYL-LP
دوره های انگلیسی ویژه خردسالان
سطح Basic
مدت دوره 8 ترم
رده سنی کودکان
پیش نیاز –
هر ترم 18 جلسه
شهریه هر ترم 250 هزار تومان​​​​​​​


درباره دوره
آموزشگاه اوج پارسیان با استناد به تحقیقات انجام شده بر روی سن یادگیری زبان و تاثیرات سن بر روی سطح یادگیری زبان، دست به اقدامی بزرگ زده است و برنامه‌ی آموزش زبان به خردسالان در رده سنی ۳ تا ۷ سال را پایه‌ریزی کرده است. آموزش در این دوره‌ها بصورت گروهی صورت می‌گیرد. آموزش زبان به خردسالان در سه سطح و با کمک سه کتاب صورت می‌گیرد. سه مجموعه کتابی که در دوره خردسالان از آن‌ها بعنوان منبع اصلی استفاده می‌شود به ترتیب Little Pockets، Pockets و First Friends است. سه سطح دوره خردسالان در مجموع شامل 8 ترم می‌شود. زبان‌آموزان عزیز در این 8 ترم با مسائلی از جمله آواها، اشکال، رنگ‌ها و مفاهیم ساده، سیستم زبانی و تلفظ امریکایی، تمرین نوشتاری الفبای انگلیسی، لغات ابتدایی، ارزش‌ها و آموزه‌های مدنی و اجتماعی مانند احترام به بزرگترها و مراقبت از حیوانات در قالبی کاربردی با استفاده از انگلیسی روزمره در زبان انگلیسی آشنا می‌شوند. بدیهی است که آموزش زبان در این دوره همراه با بازی و سرگرمی، فلش کارت، شعر، موسیقی، بازی، نمایش فیلم، نقاشی و فعالیت‌های شاد مانند ساخت کاردستی انجام می‌شود تا نتیجه‌ی بهتری در روند آموزش حاصل شود. مدرسان این دوره همگی از افراد با تجربه‌ای هستند که در زمینه آموزش زبان به رده سنی خردسالان مهارت‌های لازم و کافی را کسب کرده‌اند. همینطور نظارت دقیق شعب بر روی برنامه‌ی آموزشی مدرسان در رده سنی خردسالان همواره با افزایش بازده آموزشی و سطح یادگیری زبان‌آموزان همراه بوده است. ما در اوج پارسیان آموزش زبان به پایین‌ترین رده‌های سنی را یکی از ارکان حرفه‌ای خود قرار داده‌ایم؛ زیرا فرآیند آموزش دادن به یک زبان‌آموز در این سنین حساسیت‌هایی دارد و درست مانند قدم برداشتن بر لبه تیغ است. آموزش در این سنین اگر به‌درستی و با نظارت دقیق و با بهره‌گیری از روش‌های آموزشی بررسی شده و استاندارد صورت پذیرد، ثمره‌بخش خواهد بود، اما اگر خشت اول آموزش سست بنا نهاده شود، دیوار مهارت‌ها و دانش کودکان که آینده‌سازان این کشور خواهند بود، در بهترین حالت، مقصدی را که می‌شد برای آن متصور شد را طی نخواهد کرد و حتی ممکن است پس از مدتی فرو بریزد.
ویژگی‌های دوره:
• گروه سنی : خردسالان (۳ تا ۷ سال)
• نوع برگزاری دوره : گروهی
• طول دوره : 8 ترم
• منابع آموزشی اصلی : Little Pockets, Pockets
• محوریت دوره : آشنایی با آواها، رنگ‌ها، اشکال، مفاهیم ساده، سیستم زبانی و تلفظ امریکایی، تمرین نوشتاری الفبای انگلیسی،یادگیری لغات ابتدایی، آشنایی با ارزش‌ها و آموزه‌های مدنی و اجتماعی مانند احترام به بزرگترها و مراقبت از حیوانات در قالبی کاربردی با استفاده از انگلیسی روزمره
• ویژگی‌های دیگر دوره : آموزش بهمراه موسیقی، شعر، بازی و سرگرمی و با استفاده از نرم افزار Interactive​​​​​​​

دوره آموزش زبان انگلیسی نوجوانان
کد دوره :
دوره زبان انگلیسی ویژه نوجوانان از پایه تا پیشرفته
سطح Pre-Intermediate
مدت دوره 14 ترم
هر ترم 18 جلسه
شهریه 250 هزار تومان
رده سنی نوجوانان
پیش نیاز -​​​​​​​


درباره دوره دوره‌‌های آموزش زبان نوجوانان شامل 18ترم است که از این 18 ترم ۸ ترم آن به دو دوره ترمیک آزمون KET و PET اختصاص داده شده است. کلاس‌های دوره نوجوانان بصورت گروهی برگزار می‌شود ومنبع اصلی تدریس در این دوره کتاب‌های family friends است. این دوره‌ها برای رده سنی ۱۲ تا ۱۸سال طراحی شده است که به خودی خود سبب افزایش سطح کیفی آموزش مناسب و همسو با رده سنی مخاطبین می‌شود.
موسسه اوج پارسیان برای این دوره‌ها از مدرسین مجرب و آموزش دیده برای تدریس زبان انگلیسی به کودکان دعوت کرده است تا نیازهای سنی و روحی زبان‌آموزان به بهترین نحو در زمینه‌ی آموزش زبان انگلیسی برآورده شود. آموزشگاه اوج پارسیان تلاش کرده است تا جدول زمان‌بندی و برنامه‌ریزی درسی در این دوره‌ها بگونه‌ای باشد که حتی الامکان زبان‌آموزان در برنامه‌های تحصیلی خود در مدارس به مشکل برنخورند.
درباره‌ی کتب این دوره باید گفت که مجموعه family friends یک از بروزترین منابع آموزش زبان انگلیسی و مخصوص برای رده سنی نوجوانان است. سیستم آوایی و لهجه این کتب امریکایی بوده که کاملا مطابق با نیازهای یادگیری زبان آموزان در این رده سنی طراحی شده است. علاوه بر کتاب‌های درسنامه و تمرین، این مجموعه دارای منابع دیجیتال نیز بوده که بر روی ارتباطات کلامی معنادار و یادگیری زبان بر اساس مفاهیم زندگی روزمره تمرکز دارند. همراه با این مجموعه یک نرم افزار تعاملی iTools ارائه شده است تا زبان آموز با تمرینات فعال‌کننده شخصی در راستای اهداف یادگیری ضمنی زبان نیز قرار بگیرد.
آموزش زبان در دنیای امروز شکل جدیدی به خود گرفته است و از حالت خشک و مکانیکی و تک بعدی خود خارج شده است. مجموعه family friends با ارائه دستور زبان انگلیسی، لغات و نکات آموزشی در قالب تمرینات مکالمه و متون خود تجربه‌ای به‌مراتب مفیدتر از یادگیری زبان را برای نوجوانان فراهم می‌آورد.
علاوه بر آنچه گفته شد یکی از چالش‌برانگیزترین ابعاد آموزش زبان به نوجوانان حفظ انگیزه در زبان‌آموزان است. مجموعه family friends به همین دلیل در انتخاب عناوین و موضوعات خود دقت بالایی داشته است تا همواره انگیزه‌ی نوجوانان را در یادگیری زبان حفط کند.
زبان‌آموزان در این دوره پس از گذران6ترم با یک آزمون بین المللی مواجه می‌شوند که در واقع مروری بر مباحث آموزش داده شده در6 ترم پیشین است. در انتهای این دوره نیز یک آزمون بین المللی دیگر وجود دارد که برای جمع‌بندی و تثبیت آموزش‌های کل این دوره طراحی شده است.
زبان‌آموزان پس از اتمام دوره آموزش زبان نوجوانان با منبع آموزشی کتاب‌های family friends ، گذراندن دوره آمادگی برای آزمون PET و پس از تعیین سطح، می‌توانند وارد سطح جدیدی از یادگیری زبان انگلیسی شوند.
در سطح پیشرفته، منبع آموزشی اصلی کتاب‌های American English File است. کتاب‌های American English File ‌بر مکالمه و توانایی‌های گفتاری تمرکز ویژه‌ای دارند و بر اساس سیستم آوایی و تلفظی امریکن طراحی شده‌اند. برای مطالعه دقیق‌تر و کسب اطلاعات بیشتر در مورد این دوره‌ها، جستجوی خود را در بین دوره‌های ویژه رده سنی بزرگسالان ادامه دهید.
ویژگی‌های دوره:
• رده سنی : نوجوانان (۱۲ تا ۱۸سال)
• نوع برگزاری دوره: گروهی
• طول دوره:14 ترم
• منبع آموزشی اصلی: مجموعه کتاب family friends
• محوریت دوره: یادگیری زمان‌ها، آشنایی با کارکرد افعال وجهی، اسامی قابل شمارش و غیر قابل شمارش، آشنایی با کاربرد صفات تفضیلی و برتر، آشنایی با ساختارهای معلوم و مجهول و استفاده از نقل قول‌ها، تقویت مهارت خواندن با مطالعه متون متنوع با موضوعات جذاب، آشنا کردن گوش زبان‌آموز با انواع منابع صوتی مانند پادکست‌های صوتی، برنامه‌های رادیویی و سخنرانی‌ها، تقویت مهارت نوشتاری با انشانویسی، مقاله نویسی و داستان نویسی، تقویت مهارت گفتاری با استفاده از برقراری دیالوگ با همکلاسی‌ها، نقش‌آفرینی و مصاحبه کردن.
• ویژگی‌های دیگر دوره: مرور مطالب درسی به صورت منظم و مکرر، استفاده از نرم‌افزارهای تعاملی، ارائه درسنامه‌های فرابرنامه‌ای برای افزایش بازده و سرعت یادگیری، حفظ انگیزه‌ی زبان آموزان با استفاده از عناوین و موضوعات جذاب در آموزش، پایش مداوم موفقیت‌های زبان‌آموزان.​​​​​​​

دوره تربیت مدرس زبان انگلیسی
کد دوره : E-TTC-Ad
دوره های تربیت مدرس زبان انگلیسی
سطح Advanced
مدت دوره 10 جلسه سه ساعته
رده سنی بزرگسالان
پیش نیاز –
شهریه : 1 میلیون تومان​​​​​​​

درباره دوره
داوطلبانی که مشتاق به تدریس هستند، پس از ارزیابی اولیه (به صورت کتبی و شفاهی)، به مدت 20 جلسه در این دوره شرکت کرده، و در طول دوره از نظارت کیفی و راهنمایی کارشناسان مرکز آموزش و اساتید مجرب برخوردار خواهند بود. در پایان، پس از موفقیت در آزمون کتبی و عملی مدرک رسمی تدریس به آنها اعطا می گردد.​​​​​​​


دوره های آمادگی آزمون IELTS
کد دوره : E-Ex-IELTS
دوره های آمادگی آزمون IELTS ویژه بزرگسالان و نوجوانان
سطح Advanced
مدت دوره 1 ترم
تعداد جلسات : 32 جلسه
رده سنی بزرگسالان
شهریه : 2 میلیون تومان
پیش نیاز : طرح زبان 6 ماهه آکسفورد
تضمین نمره 7 به بالا
نام کتاب : Complete Ielts Bands 6.5-7.5​​​​​​​


درباره دوره
دوره های آمادگی آزمون IELTS به صورت فشرده و نیمه گروهی برگزار می‌گردند. مدت دوره 4 ماه خواهد بود که در 2 ترم در قالب آیلتس 1 و آیلتس 2 برگزار می گردد. استفاده از برنامه درسی فشرده و در عین حال کارآمد، اساتید متخصص و صاحب سبک، آزمون های آزمایشی روزانه و آخر ترم ، تقویت چهار مهارت اصلی، و کسب نمره 7 IELTS از ویژگی های این دوره می باشد.
دوره های آیلتس در اوج پارسیان در دو ترم برگزار می گردد، این دوره به گونه ای طراحی شده است که زبان آموزان با حداقل نمره 5 امکان شرکت در این دوره را خواهند داشت.
در این سطح بیشتر تمرکز بر روی تقویت دایره لغات و دامنه گرامری متقاضیان می باشد تا بتوان بستر مناسبی برای تولید جملات مرکب و پیچیده از نظر گرامری و ترکیب های هم نشین Collocations مناسب و کم تکرار از نظر لغتی ایجاد نمود.
با توجه به اینکه عمده متقاضیان اخذ پذیرش دانشگاه ها تا مقطع کارشناسی ارشد و مهاجرت به استرالیا در پی اخذ نمره متوسط در آزمون می باشند، در این دوره تلاش می شود تا بتوان به جمع بندی مناسبی از نظر سطح زبانی متقاضیان و سطح دانش نکات و تکنیک های پاسخ به سوالات و زمان بندی دست یافت.
افرادی که در پی مهاجرت و یا تحصیل در مقاطع دکتری هستند، عمدتا نیاز دارند نمره بالای متوسط در چهار مهارت آزمون کسب کنند. بدیهی است که صرف داشتن دایره لغات و یا صرف تسلط به نکات و تکنیک های لازم برای آزمون می توان به چنین نمره ای دست یافت. در این دوره سعی شده توازنی منطقی بین دایره لغات و ساختارهای گرامری پیچیده به همراه نکات مهم آزمون، از جمله یافتن سریع کلید واژه ها و تند خوانی، ایجاد شود تا بتوان با در نظر گرفتن سرعت و دقت به نتیجه دلخواه دست پیدا نمود.
آزمون آزمایشی (MOCK) آیلتس
خدمات آزمون های آموزشگاه زبان اوج پارسیان شامل موارد زیر می باشد :
آزمون های تحلیلی:
ارایه فایل صوتی آزمون speaking
تصحیح تحلیلی writing
برگزاری جلسه مشاوره تک نفره
برگزاری جلسه حل آزمونها به صورت workshop
اعلام نتایج 5 روز بعد از آزمون کتبی
اعلام نمراتreading/listening بصورت تفکیک انواع سوال و درصد جوابهای درست به نسبت کل
شایان ذکر است با ثبت نام در سه آزمون تحلیلی ،متقاضیان از امکان تصحیح پنج writing تحلیلی رایگان بهره مند خواهند شد .
آزمون های عادی :
تعیین زمان شفاهی بصورت دلخواه متقاضی
اعلام نتیجه آزمون 5 روز بعد از آزمون کتبی
درباره کتاب :
کتاب Complete Ielts Bands 6.5-7.5 برای افرادی است که قصد دارند نمره ای بین 6.5 تا 7.5 در آزمون آیلتس کسب نمایند.
در واقع این کتاب که توسط نویسندگانی از دانشگاه کمبریج تدوین و تألیف شده است، یکی از به‌روزترین منابع آموزش کلاسی آزمون آیلتس است که تمامی 4 مهارت مورد نیاز این آزمون را مورد بررسی، تمرین و آموزش قرار می‌دهد. همچنین سرتاسر کتاب پر است از تمریناتی که به زبان‌آموزان اجازه می‌دهد میزان تسلط و آمادگی خود را برای آزمون بسنجند.
نکات کلیدی این کتاب به شرح زیر می‌باشند:
– مجموعه Writing کامل که تمامی مهارت‌های نوشتاری مورد نیاز برای این بخش آزمون را به زبان‌آموز آموزش می‌دهد.
– بخش منابع زبان که نکات گرامری و لغات بسیاری را به همراه مثال توضیح می‌دهد.
– بخش‌های جمع‌بندی و مرور که در پایان هر دو فصل آورده شده و به مرور لغات و نکات گرامری دروس گذشته و همچنین سنجش میزان پیشرفت زبان‌آموزان می‌پردازد.
– مجموعه Speaking کامل که تمامی مهارت‌ها و نکات لازم برای این بخش از آزمون را مورد تمرین و آموزش قرار می‌دهد.
– نمونه آزمون جامع آیلتس که در انتهای کتاب قرار داده شده است.
به همراه هر کدام از کتاب‌های Complete Ielts یک عدد CD هم وجود دارد که مطالب آموزشی اضافه‌تری نسبت به کتاب در آن وجود دارد.​​​​​​​


دوره آمادگی آزمون TOEFL
کد دوره : E-Ex-TOEFL
دوره های آمادگی آزمون IELTS ویژه بزرگسالان و نوجوانان
سطح Advanced
مدت دوره 1 ترم
تعداد جلسات : 32 جلسه بهمراه گرامر مخصوص آزمون تافل
رده سنی بزرگسالان
شهریه : 2 میلیون تومان
پیش نیاز : طرح زبان 6 ماهه آکسفورد
تضمین نمره 7 به بالا
نام کتاب : Complete Ielts Bands 6.5-7.5
درباره دوره
شرایط مانند دوره آیلتس می باشد فقط بخش گرامر اضافه میشود که در قابل 32 جلسه میباشد​​​​​​​

دوره آموزش زبان انگلیسی بزرگسالان
کد دوره : EAB
دوره های انگلیسی ویژه بزرگسالان
سطح Basic
• نام کتاب :American English File-second edition
• سطح : Basic
• تعداد ترم : 12 ترم
• تعداد جلسات هر ترم : 15 جلسه
• شهریه : 300هزار تومان
• پیش نیاز : -
• رده سنی : بزرگسالان
ویژه مکالمه آنلاین​​​​​​​


درباره دوره
دوره پایه آموزش زبان انگلیسی بزرگسالان
پایه‌ای‌ترین دوره در رده سنی بزرگسالان سطح مقدماتی یا Basic است. این دوره در دو ترم تکمیل می‌شود و زبان‌آموزان می‌توانند یا در روزهای زوج (شنبه، دوشنبه و چهارشنبه: هر جلسه ۹۰دقیقه) یا در روزهای فرد (یکشنبه و سه شنبه: هر جلسه ۱۲۰دقیقه) یا در یکی از روزهای پنجشنبه یا جمعه (بصورت فشرده: هر جلسه ۴ ساعت) زبان انگلیسی را فراگیرند. هدف اصلی این دوره ترغیب زبان‌آموزانی است که به تازگی وارد حیطه یادگیری زبان شده‌اند تا در مسیر خود ثابت قدم حرکت کنند. بدیهی است که با توجه به سیاست‌های آموزشی آموزشگاه اوج پارسیان چهار مهارت اصلی زبانی یعنی مهارت شنیداری، گفتاری، نوشتاری و درک مطلب در کنار یکدیگر برای زبان‌آموزان حاصل خواهد شد. اما از آنجایی که هدف اصلی یادگیری زبان برقراری ارتباط است، روشن است که مهارت گفتاری بیشتر از سه مهارت دیگر مورد توجه قرار می‌گیرد و انرژی قابل توجهی برای تقویت آن در نظر گرفته می‌شود.
و اما منبع آموزش؛ منبع اصلی آموزشی زبان انگلیسی در رده سنی بزرگسالان کتاب‌های American English File است. این مجموعه کتاب از بنام‌ترین تولیدات انتشارات دانشگاه آکسفورد و از بهترین و بروزترین منابع آموزشی زبان انگلیسی در دنیا است. این کتاب در رده‌بندی کتب آموزشی زبان انگلیسی موجود رتبه اول را از آن خود کرده است و آموزشگاه اوج پارسیان نیز با بررسی‌هایی که انجام داده است بهترین منبع آموزشی در رده سنی بزرگسالان را همین مجموعه می‌داند. هر دوره از این مجموعه دارای یک کتاب کار کلاس، کتاب کار در منزل، سی‌دی‌های آموزشی صوتی و فیلم‌های آموزشی است که در تمامی مراحل زبان آموزان را در رسیدن به مقصد خود یاری خواهند کرد. علاوه بر این بدلیل بروز بودن این مجموعه، آزمون‌های آنلاین نیز برای زبان آموزان در دسترس است.
زبان آموزان در دوره مقدماتی رده سنی بزرگسالان در ۱۲ درس کتاب Starter با مباحثی از جمله پایه‌ای‌ترین مباحث گرامری مانند زمان‌ حال ساده و استمراری، صفات ملکی، قیود تکرار، کلمات پرسشی و اسامی مفرد و جمع آشنا خواهند شد و لغاتی پیرامون موضوعات اعداد، ملیت‌ها، مسائل خانوادگی، رنگ‌ها، غذاها و نوشیدنی‌ها، مشاغل و اماکن می‌آموزند. در کنار سرفصل‌های این دوره، نقش آفرینی، برقراری ارتباط کلامی دوطرفه، انجام تمرینات شنیداری و نوشتاری توامان سبب پیشرفت چشم‌گیر زبان‌آموزان خواهد شد.
دوره مقدماتی آموزش زبان انگیلسی بزرگسالان
پس از دوره‌ی پایه، زبان‌آموزان وارد دوره مقدماتی می‌شوند. این دوره در دسته بندی‌ها معادل سطح Elementary است. طول این دوره2 ترم است و روزهای برگزاری کلاس‌های گروهی در این دوره مشابه دیگر دوره‌ها خواهد بود. زبان آموزان در این دوره نسبت به زبان انگلیسی و مهارت‌های آن دید جامع‌تری پیدا خواهند کرد. منبع اصلی آموزش در این دوره کتاب BOOK1 از سری کتب آموزشی American English File است. این منبع آموزشی علاوه بر کتاب کار در کلاس، دارای کتاب کار در منزل و سی‌دی‌های و فیلم‌های آموزشی است.
در این دوره زبان‌آموزان طی ۱۲ درسنامه با مباحثی از قبیل زمان‌ها، ساختارهای پیش بینی در زمان آینده، اسامی قابل شمارش و غیرقابل شمارش، صفات تفضیلی و برتر، حروف تعریف و غیره آشنا خواهند شد. علاوه بر این طبق برنامه‌ای مدون بر روی تقویت هر چه بیشتر مهارت گفتاری زبان‌آموزان تاکید بیشتری اعمال خواهد شد. علاوه بر مباحث گرامری و مهارت گفتاری، زبان آموزان با انجام تمریناتی دیگر مهارت‌ها از جمله توانایی‌های شنیداری ، نوشتاری و درک مطب خود را بیش از پیش تقویت خواهند کرد و مدرس پا به پای زبان‌آموز در این مسیر و برای حصول این مهم قدم برخواهد داشت.
دوره پیش‌متوسطه آموزش زبان انگلیسی بزرگسالان
زبان‌آموزان پس از دوره مقدماتی وارد دوره پیش متوسطه می‌شوند. این دوره در دسته‌بندی‌های بین‌المللی معادل سطح Pre-Intermediate است. طول این دوره2ترم است و روزهای برگزاری کلاس‌های گروهی این دوره طبق جدول آموزشی روزهای زوج (شنبه، دوشنبه و چهارشنبه: هر جلسه ۹۰ دقیقه) یا در روزهای فرد (یکشنبه و سه شنبه: هر جلسه ۱۲۰ دقیقه) یا در یکی از روزهای پنجشنبه یا جمعه (بصورت فشرده: هر جلسه ۴ ساعت) خواهد بود. منبع اصلی این دوره کتاب Book2 از مجموعه کتب American English File است. در کنار کتاب کار در کلاس، زبان‌آموزان می‌توانند از کتاب کار در منزل، سی‌دی‌های صوتی و فیلم‌های آموزشی این مجموعه نیز برای یادگیری هرچه بهتر زبان انگلیسی استفاده کنند.
طبق فهرست آموزشی کتب American English File زبان آموز در این سطح با ۱۲ درسنامه مواجه می‌شود. در این ۱۲ درسنامه موضوعات گرامری از جمله مبحث زمان‌ها، صفات تفضیلی و برتر، شمارنده‌های اسم، نحوه استفاده از مصدرهای بدون “to”، جملات شرطی، وجه معلوم و مجهول و جملات نقل قول به‌طور کامل و به‌همراه مثال‌های متعدد شرح داده می‌شوند. علاوه بر گرامر مباحث مربوط به تقویت مهارت‌های گفتاری و شنیداری نیز در این کتاب با رویکرد متفاوتی نسبت به منابع آموزشی دیگر مطرح شده‌اند. تمرکز اصلی این سری از کتب بر روی تقویت مهارت گفتاری است و در همین راستا در کتاب ‌های این دوره به مباحثی مانند نحوه تلفظ و یادگیری لغات در قالب متن و دیالوگ‌ها پرداخته شده است. علاوه بر این آموزشگاه اوج پارسیان از برنامه‌ای مدون و استاندارد برای تقویت مهارت‌های درک مطلب و نوشتاری بهره جسته‌ است تا زبان‌آموزان در همه جنبه‌ها زبان انگلیسی را بشکلی کاربردی فرابگیرند.
دوره متوسطه آموزش زبان انگلیسی بزرگسالان
در سیستم آموزشی آموزشگاه زبان اوج پارسیان، چهارمین سطح از آموزش زبان انگلیسی در رده سنی بزرگسالان سطح متوسطه است که با نام عمومی Intermediate شناخته می‌شود. این دوره مجموعا2ترم بطول می‌انجامد و منبع اصلی آموزشی در این دوره کتاب Book3 از سری کتب American English File است. کلاس‌ها در این دوره عموما بصورت گروهی برگزار می‌شود و جدول برگزاری کلاس‌ها در روزهای زوج (شنبه، دوشنبه و چهارشنبه: هر جلسه ۹۰ دقیقه) یا در روزهای فرد (یکشنبه و سه شنبه: هر جلسه ۱۲۰ دقیقه) یا در یکی از روزهای پنجشنبه یا جمعه (بصورت فشرده: هر جلسه ۴ ساعت) خواهد بود.
کتاب Book3 طی ۱۰ درسنامه به موضوعاتی از جمله زمان‌ها، حروف تعریف،‌ کاربرد افعال وجهی، شکل مجهول تمام ساختارهای زمانی، جملات شرطی،‌عبارات ربطی، افعال دو بخشی و غیره می‌پردازد. مانند دیگر کتب مجموعه American English File کتاب Book3 نیز با محوریت تقویت مهارت گفتاری پیش می‌رود. البته در کنار مهارت گفتاری، تقوست دیگر مهارت‌های زبان‌آموزی نیز در برنامه درسی زبان آموزان اوج پارسیان گنجانده شده است. آموزشگاه زبان اوج پارسیان همواره در تلاش است تا با استفاده از برنامه درسی منظم به بهبود و پیشرفت دانش زبانی زبان آموزان کمک کند و آن‌ها را برای ورود به سطوح بالاتر زبانی آماده کند.
دوره فوق متوسطه آموزش زبان انگلیسی بزرگسالان
پس از دوره متوسطه زبان آموزان وارد دوره فوق متوسطه می‌شوند. این دوره در دسته‌بندی‌های رایج با نام Upper-Intermediate شناخه می‌شود. دوره فوق پیشرفته طی 2 ترم تکمیل می‌شود و منبع اصلی آموزش در این دوره، کتاب Book4 از سری کتب American English File است. دوره‌های فوق پیشرفته در آموزشگاه اوج پارسیان اغلب بصورت گروهی و در روزهای زوج (شنبه، دوشنبه و چهارشنبه: هر جلسه ۹۰ دقیقه) یا در روزهای فرد (یکشنبه و سه شنبه: هر جلسه ۱۲۰ دقیقه) یا در یکی از روزهای پنجشنبه یا جمعه (بصورت فشرده: هر جلسه ۴ ساعت) برگزار می‌شود.
محوریت این دوره نیز مانند دیگر دوره‌های آموزش زبان در آموزشگاه اوج پارسیان بر تقویت مهارت گفتاری است و به همین منظور اوج پارسیان تمرینات فوق برنامه‌ای ویژه‌ای در این خصوص طراحی کرده است که سال‌هاست مورد استقبال زبان‌آموزان واقع شده است. علاوه بر کتاب کار در کلاس، کتاب پنجم از سری کتب American English File دارای کتاب کار در منزل، سی‌دی‌های آموزشی تعاملی و فیلم‌های آموزشی است که به زبان‌آموز کمک می‌کند تا در هرکجا و هر زمان به تمرین و ممارست در یادگیری زبان مشغول باشند.
در این دوره علاوه بر مهارت گفتاری به مهارت‌های شینداری، نوشتاری و درک مطلب نیز توجه شده است و طی درسنامه‌های مدون و دقیق کتاب به تقویت این مهارت‌ها نیز پرداخته می‌شود. از جمله مباحثی که زبان آموز در این دوره با آن‌ها آشنا می‌شود و به تکمیل اطلاعات پیشین خود در دوره‌های قبل می‌پردازد، می ‌توان به روش صحیح بکارگیری صفات، نکات پیشرفته در مورد زمان‌ها، ساختار جملات شرطی و بیان آرزو، کاربرد مصدر و شکل ing دار افعال، ساختار بیان عادت در زمان‌گذشته و کاربرد شبه جملات بیان هدف و تضاد اشاره کرد.
دوره پیشرفته آموزش زبان انگلیسی بزرگسالان
در سیستم آموزشی زبان انگلیسی در رده سنی بزرگسالان آموزشگاه زبان اوج پارسیان طبق منبع درسی در این مقطع ۶ دوره در نظر گرفته شده است که دوره پیشرفته آخرین دوره در این رده سنی است. دوره پیشرفته یا همان Advanced در2ترم به پایان می‌رسد. منبع اصلی این دوره کتاب Book5 از سری کتب محبوب American English File است که در ۱۰ درسنامه مفصل طراحی شده است. کلاس‌ها در این دوره عموما بصورت گروهی تشکیل می‌شوند و برگزاری این دوره برای کلاس‌های گروهی در روزهای زوج (شنبه، دوشنبه و چهارشنبه: هر جلسه ۹۰ دقیقه) یا در روزهای فرد (یکشنبه و سه شنبه: هر جلسه ۱۲۰ دقیقه) یا در یکی از روزهای پنجشنبه یا جمعه (بصورت فشرده: هر جلسه ۴ ساعت) امکان‌پذیر است.
لازم به ذکر است که این سطوح در صورت درخواست زبان‌آموزان بصورت نیمه گروهی و خصوصی نیز برگزار می‌شود. محوریت این دوره نیز مانند دیگر دوره‌های آموزش زبان آموزشگاه اوج پارسیان و مطابق با سیاست‌های آموزشی آموزشگاه بر تقویت مهارت گفتاری است. اگرچه دیگر مهارت‌های زبانی نیز در تمام دوره‌های رده سنی بزرگسالان مورد آموزش دقیق هستند و طی برنامه‌های مدون آموزشی بطور کامل به آن‌ها پرداخته می‌شود، اما از آنجایی که آموزشگاه اوج پارسیان بر کاربردی بودن یادگیری زبان اصرار دارد، از این حیث مهارت گفتاری را در زبان بیش از هر آموزشگاه دیگری مورد توجه قرار داده است.
در کنار منبع آموزشی اصلی این دوره، به فراخور توانایی‌های زبان‌آموزان و برای توانمندسازی هر چه بهتر و بیشتر زبان‌آموزان از مجموعه‌های دیگری برای تقویت دایره لغات و گرامر استفاده می‌شود. زبان آموزان در کتاب Book5 با مباحثی از جمله انواع رابط‌های جملات، کاربرد پیشرفته صفات و قیود، واژگونی جملات، کاربردهای پیشرفته زمان‌ها و دیگر مباحث پیشرفته زبانی آشنا می‌شوند و در همین راستا برای تثبیت دانسته‌ها از تمرینات گوناگونی و متعددی مدد گرفته می‌شود.​​​​​​​

سبد خرید

رمز عبورتان را فراموش کرده‌اید؟

ثبت کلمه عبور خود را فراموش کرده‌اید؟ لطفا شماره همراه یا آدرس ایمیل خودتان را وارد کنید. شما به زودی یک ایمیل یا اس ام اس برای ایجاد کلمه عبور جدید، دریافت خواهید کرد.

بازگشت به بخش ورود

کد دریافتی را وارد نمایید.

بازگشت به بخش ورود

تغییر کلمه عبور

تغییر کلمه عبور

حساب کاربری من

سفارشات

مشاهده سفارش